Propozice

Datum: sobota 15. 6. 2019

Start: 9:00 h – obec Černotín – náves

Akce je soutěžního (nejde však o závod) charakteru s orientací pomocí mapy, kde jsou vyznačena kontrolní stanoviště. Těmito tzv. časovými kontrolami je třeba projít (projet) v určitou stanovenou dobu. Časový interval bude stanoven v dostatečném časovém rozmezí, aby umožňoval všem zúčastněným pohodovou jízdu či chůzi. Každý účastník obdrží mapu s vyznačenou „ideální“ trasou a časovými kontrolami i s jejich intervaly. Výběr bude ze dvou cyklistických tratí o délce 50 km a 90 km (trasy jsou vhodné pro trekingová kola) a dvou pěších tras 10 km a 15 km.

Časový limit:

Časové rozmezí u jednotlivých kontrol bude vyznačeno na mapách, které účastníci obdrží při prezentaci. Pořadí v cíli není rozhodující a ani se neuvádí. Je nutné projet minimálně jednu časovou kontrolu určené pro jednotlivé trasy (na nichž obdrží razítko) v časovém limitu a dorazit do cíle do 17:00 hodin. Při splnění těchto podmínek  účastník  obdrží 1 lístek do tomboly o hodnotné ceny (první cena kolo v hodnotě 15 000 Kč). Tomboly se mohou zúčastnit také  všichni návštěvníci zakoupením lístku do tomboly v hodnotě 50 Kč.

SOS zabezpečení:

V případě nehody či úrazu volejte 608976 846. Ve vážných případech záchrannou službu 155. Zraněnému může být poskytnuto základní ošetření, stanoviště zdravotníka bude v místě startu a cíle.

Rodinné týmy:

Startují rodiče s dětmi do 15 let: 1 – 2 dospělé osoby + až 3 děti. Ve startovním balíčku obdrží 1 mapu a vyberou si minimálně jednu časovou kontrolu z 50 km cyklo trasy, nebo z 10 km pěší trasy. Délku a profil trasy určí rodiče dle možností a schopností celého týmu. Pro získání 1 lístku do tomboly postačí dorazit do cíle do 17:00 h s jedním razítkem z časové kontroly.

Startovné – pěší trasy, cyklo trasy :

Při přihlášení a zaplacení při prezentaci :

  • 50,- Kč – startující obdrží startovní balíček, ve kterém bude nápoj,  energetická tyčinka, mapa a startovní cedulka.
  • 50,- Kč – rodinné startovné – pro rodiny s dětmi (2 dospělí + děti do 15 let) – startující obdrží startovní balíček, ve kterém bude nápoj, energetická tyčinka, mapa mapa a startovní cedulka.

V případě zájmu o pamětní tričko akce  :

  • 150,- Kč – startující navíc obdrží pamětní tričko akce. Platí pouze do 24.května 2019 – nutná závazná přihláška na email : moravskabrana.cernekone(zavinac)gmail.com

Prvních 300 přihlášených obdrží startovní balíček, ve kterém bude nápoj, tyčinka, mapa, startovní cedulka.

Způsob úhrady startovného – startovné bude hrazeno v hotovosti na místě při prezentaci.

Prezentace:

Kulturní centrum Černotín:

  • pátek: 14. 6. 2019 – od 17:00 – 19:00 h
  • sobota: 15. 6. 2019– od 7:00 – 8:45 h